Profesjonalne obuwie taneczne - DanceLines

profesjonalne obuwie taneczne

DANCELINES to unikalne połączenie tradycji i ponad 40 letniego doświadczenia w dziedzinie tworzenia obuwia oraz nowoczesnej technologii. Dzięki wiedzy zdobywanej i przekazywanej przez kolejne pokolenia nasze produkty oraz ich jakość cieszą klientów na całym świecie.

Każdy nasz produkt powstaje z materiałów najwyższej jakości dzięki czemu mamy pewność, że nasi klienci otrzymują to co najlepsze.

obuwie podwyższające

Buty do tańca DANCELINES zostały zaprojektowane przez tancerzy dla tancerzy. Testowaliśmy wiele rozwiązań konsultując je z najlepszymi tancerzami na świecie. Nasze produkty to owoc wieloletnich poszukiwań. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak bardzo ważny jest prawidłowy balans oraz komfort tańczenia połączony z perfekcyjnym wyglądem.

Ballroom

Latin

Damskie taneczne

Damska kolekcja DANCELINES została stworzona z myślą o tancerkach ceniących sobie wysoką jakość. Zastosowana wkładka procomfort pod palcami poprawia sprężystość i wygodę podczas tańca. Konstrukcja powstała w oparciu o wiedzę profesjonalnych tancerzy.

Mamy nadzieję że nasze produkty pozwolą Wam poczuć się pewnie i wyjątkowo oraz w jeszcze lepszy sposób prezentować zdobywane latami umiejętności.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Biuro Obsługi Klienta:
Infolinia: 33 874 93 93, Tel.komórkowy: +48 500 298 949
e-mail: sklep@conhpolelite.pl

DARMOWA DOSTAWA

ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 400 ZŁ WYSYŁAMY ZUPEŁNIE ZA DARMO

SZYBKA WYSYŁKA

ZAMÓWIENIA WYSYŁAMY W CIĄGU 1-4 DNI

ZAKUPY BEZ RYZYKA

MASZ PRAWO DO 14 DNI NA ZWROT TOWARU

INFOLINIA 8-16 (PON-PT)

33 874 93 93 / +48 500 298 949
Ponieważ używasz przeglądarki Microsoft Internet Explorer 11, która nie jest już wspierana, strona nie będzie działać prawidłowo.
Zalecamy użycie przeglądarki Google Chrome, Mozilla Firefox lub wbudowanej przeglądarki Microsoft Edge.