Zwroty

Prawo Odstąpienia od umowy 

Konsument uprawniony jest do odstąpienia od  umowy Towarów bez podawania przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym Konsument lub wskazana przez niego osoba trzecia inna niż przewoźnik weszła w posiadanie Towarów.

Koszty odesłania towaru pokrywa Kupujący, aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy należy wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy, bądz zalogować się na Moje Konto.

Zwrot wyślij na poniższy adres:

Firma Handlowa Klaudia - Konopka Klaudia
Stanisław Dolny 400A
34-130 Kalwaria Zebrzydowska 

Zakupiony towar można zwrócić także w dowolnym Salonie Conhpol elite w godzinach jego otwarcia.

Lista salonów Conhpol elite

Zwrot może być dokonany w oryginalnym opakowaniu, jeżeli towar występował w opakowaniu. Towar powinien być należycie zabezpieczony. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Zwrot środków odbędzie się w ciągu 3-5 dni roboczych od momentu zweryfikowania przez nas otrzymanej przesyłki. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może się wydłużyć maksymalnie 14 dni. W przypadku metody płatności: PayU/PayPal, zwrot zostanie dokonany za pośrednictwem tych serwisów.

Wymiana towaru za pośrednictwem sklepu internetowego conhpolelite.pl  polega na zwróceniu produktów zgodnie z powyższą procedurą i ponownym złożeniu nowego zamówienia. 

Załączniki:

DARMOWA DOSTAWA

ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 400 ZŁ WYSYŁAMY ZUPEŁNIE ZA DARMO

SZYBKA WYSYŁKA

ZAMÓWIENIA WYSYŁAMY W CIĄGU 1-4 DNI

ZAKUPY BEZ RYZYKA

MASZ PRAWO DO 14 DNI NA ZWROT TOWARU

INFOLINIA 8-16 (PON-PT)

33 874 93 93 / +48 500 298 949
Ponieważ używasz przeglądarki Microsoft Internet Explorer 11, która nie jest już wspierana, strona nie będzie działać prawidłowo.
Zalecamy użycie przeglądarki Google Chrome, Mozilla Firefox lub wbudowanej przeglądarki Microsoft Edge.