-20% CZÓŁENKA, SZPILKI DAMSKIE | KOD RABATOWY: CZOLENKA20 | DO KOŃCA
-20% CZÓŁENKA, SZPILKI DAMSKIE | KOD RABATOWY: CZOLENKA20 | DO KOŃCA
-20% CZÓŁENKA, SZPILKI DAMSKIE | KOD RABATOWY: CZOLENKA20 | DO KOŃCA
Zwroty

 

Prawo odstąpienia od umowy / Zwrot towaru

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie pierwszej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie pierwszej z rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas, czyli Conhpol Elite, Firma Handlowa Klaudia, ul. Stanisław Dolny 400A, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska, e-mail: sklep@conhpolelite.pl, tel: +48 500 298 949 o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczą).

Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej www.conhpolelite.pl. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Przekazanie rzeczy

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres Firma Handlowa Klaudia, ul. Stanisław Dolny 400A, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

 

Zwrot - metoda 1 - krok po kroku

Aby procedura odstąpienia od umowy (zwrotu) przebiegała jak najszybciej, bez nieporozumień czy błędów, proponujemy do stosowania się do poniższych zasad:

 1. Formularz zwrotu został załączony do otrzymanej przez Ciebie paczki. Ważne, aby wypełnić dokładnie każde wymagane pole w formularzu - przyśpieszy to proces zwrotu. Masz pytania? Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
 2. Dołącz do paczki dowód zakupu (paragon/faktura) dla łatwiejszej identyfikacji transakcji.
 3. Pudełko z butami zapakuj ponownie do tekturowego opakowania, w którym do Ciebie dotarło. Miejsce zamknięcia zaklej taśmą, aby przesyłka dotarła nieuszkodzona do punktu docelowego. Oznaczenie jej dopiskiem "ZWROT" ułatwi identyfikację przesyłki.
 4. W zależności od wybranej formy wysyłki, wyślij paczkę, na swój koszt, na adres:
  Firma Handlowa "KLAUDIA" Konopka Klaudia,
  Stanisław Dolny 400A,
  34-130 Kalwaria Zebrzydowska
  (paczki za pobraniem nie będą przyjmowane)

 5. Proces może trwać do 14 dni. Zwrot płatności dokonany na podany przez Ciebie rachunek bankowy w formularzu zwrotu.

Zwrot - metoda 2 - krok po kroku

 1. Zaloguj się i kliknij “Moje konto”
 2. Przejdź do zakładki “Moje zamówienia”
 3. Wybierz zamówienie z którego chcesz zwrócić towary, przejdź do szczegółów “Zobacz zamówienie“
 4. Kliknij przycisk “Zwróć produkty”
 5. Wybierz produkt do zwrotu
 6. Wybierz przyczynę zwrotu, następnie kliknij przycisk “zwróć wybrane produkty”
 7. Wydrukuj PDF z formularzem, dołącz do przesyłki.

 

Pamiętaj:

Załączniki:

DARMOWA DOSTAWA

ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 400 ZŁ WYSYŁAMY ZUPEŁNIE ZA DARMO

SZYBKA WYSYŁKA

ZAMÓWIENIA WYSYŁAMY W CIĄGU 1-4 DNI

ZAKUPY BEZ RYZYKA

MASZ PRAWO DO 14 DNI NA ZWROT TOWARU

INFOLINIA 8-16 (PON-PT)

33 874 93 93 / +48 500 298 949 / +48 506 211 850
Ponieważ używasz przeglądarki Microsoft Internet Explorer 11, która nie jest już wspierana, strona nie będzie działać prawidłowo.
Zalecamy użycie przeglądarki Google Chrome, Mozilla Firefox lub wbudowanej przeglądarki Microsoft Edge.