Jak pokonać kompleks niższego wzrostu?

Jak pokonać kompleks niższego wzrostu?

Co zrobić, aby poczuć się pewnie w najważniejszym dniu swojego życia?

Jest jeden dzień w życiu ludzi, którzy zdecydowali wstąpić w związek małżeński, który bezapelacyjnie musi być dopięty na ostatni guzik – tym dniem, jest właśnie ślub. Częstym problemem jest różnica wzrostu małżonków. Kobieta, mimo że na co dzień jest wyższa od swojego partnera, nie zrezygnuje z założenia wymarzonych butów na obcasie – co teoretycznie pogłębi różnicę wzrostu. Czy aby na pewno?

Już nie! Autorska wkładka podwyższająca Conhpol potrafi zniwelować różnice i dodać Panu młodemu tak potrzebnej w tym dniu pewności siebie. Dodatkowe centymetry wzrostu i oczywiście wygoda, która jest tak niezbędna w tym dniu – w końcu przed nowożeńcami cała noc zabaw, a Pan młody musi trzymać fason do białego rana – z Conhpol to możliwe.

Wytworne męskie obuwie na tak specjalną okazję, jaką jest ślub, zawsze ma podwyższenie. Ty jednak poszukaj wersji nie tylko z odpowiednio wysokim obcasem, ale również z podwyższającą wkładką. Marka Conhpol przygotowała takie buty z myślą o niskim, eleganckim mężczyźnie. Jej specjalne modele posiadają nie tylko nieco wyższy obcas, ale również niewidoczną, wewnętrzną wkładkę.

DARMOWA DOSTAWA

ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 400 ZŁ WYSYŁAMY ZUPEŁNIE ZA DARMO

SZYBKA WYSYŁKA

ZAMÓWIENIA WYSYŁAMY W CIĄGU 1-4 DNI

ZAKUPY BEZ RYZYKA

MASZ PRAWO DO 14 DNI NA ZWROT TOWARU

INFOLINIA 8-16 (PON-PT)

33 874 93 93 / +48 500 298 949
Ponieważ używasz przeglądarki Microsoft Internet Explorer 11, która nie jest już wspierana, strona nie będzie działać prawidłowo.
Zalecamy użycie przeglądarki Google Chrome, Mozilla Firefox lub wbudowanej przeglądarki Microsoft Edge.