Polska produkcja najwyższa jakość wykonania

Polskie produkty cieszą się popularnością na całym świecie. Są cenione nie tylko za doskonałą jakość wykonania, ale również za nowoczesny design, podążanie za zmieniającymi się trendami i ponadczasową elegancję. Conhpol jest jedną z najbardziej znanych, polskich firm obuwniczych. Ich obuwie od wielu lat noszą ludzie na wszystkich kontynentach, doceniając wygodę, klasyczną formę, nowoczesne wykończenie i najwyższą jakością wykonania.

Conhpol

Rodzinny interes gwarancją jakości

Conhpol został założony ponad 40 lat temu przez Henryka Konopkę, w odpowiedzi na potrzeby polskich mężczyzn. W tamtych czasach na rynku brakowało eleganckiego męskiego obuwia dobrej jakości, dlatego pomimo wielu przeciwności, w trudnych czasach PRL-u Henryk Konopko otworzył w domowym zaciszu mały zakład zajmujący się produkcją męskich butów garniturowych. Od początku istnienia firmy, obuwie Conhpol wyróżniało się jakością wykonania i elegancją, nad czym czuwał sam właściciel.

Obecnie, Conhpol nie jest już małym domowym zakładem obuwniczym, ale prężnie rozwijającą się firmą, wypuszczającą na rynek setki modeli butów męskich i damskich. Niezmiennie, oferowane przez nią produkty mają najwyższą jakość i są zgodne z obowiązującymi trendami. Nad wykonaniem jednej pary butów tej marki czuwa aż 70 osób, które na każdym etapie produkcji starają się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Po ponad 40 latach obecności firmy na rynku, jej produkty są znane i cenione w 50 krajach na całym świecie. Noszą je biznesmeni, arabscy szejkowie, a nawet sam Papież Franciszek. Założyciel Henryk Konopko przez wiele lat troszcząc się o perfekcyjne wykonanie swoich produktów, zyskał uznanie nie tylko w Polsce, ale przede wszystkim na światowych rynkach obuwniczych. Obecnie o renomę marki i jej rozpoznawalność troszczą się dzieci właściciela, stale rozwijając przedsiębiorstwo, tworząc nowe gałęzie rodzinnej firmy takie jak Conhpol Bis, Conhpol Dynamic, Conhpol Relax oraz czuwając nad działalnością salonów Conhpol elite.

Conhpol

Dobre, bo polskie

Conphol skupia się nie tylko na precyzji wykonania produktów, oferowanych w ich firmowych salonach obuwniczych Conphol elite, ale kładzie nacisk na najwyższą jakość na każdym etapie produkcji. Buty Conphol to doskonałe materiały, począwszy od gatunku skóry, a skończywszy na elementach wykończenia. Właściciele od lat dbają o współpracę ze stałymi i sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu mogą liczyć na najlepsze, eleganckie i modne materiały, z których produkowane jest ich obuwie.

Przedsiębiorstwo obecnie zatrudnia setki przeszkolonych pracowników, którzy ze starannością i najwyższą dbałością o szczegóły pracują nad każdą parą butów osobno. Dzięki indywidualnemu podejściu do procesu produkcji, a także znajomości szewskiego warsztatu przez założyciela, który swoją wiedzę i doświadczenie przekazał dzieciom, Conphol wyróżnia się doskonałą konstrukcją butów, wygodą i elegancją, połączoną z obowiązującymi trendami.

W salonach Conphol elite zarówno kobiety, jak i mężczyźni znajdą buty na każdą okazję. W ofercie znajdują się eleganckie buty damskie i męskie, buty casualowe, podwyższające i wiele innych. Kupując obuwie Conphol wspieramy polską gospodarkę, doceniając wyroby polskiej marki z wieloletnim doświadczeniem w produkcji butów. Należy podkreślić, że cały proces produkcyjny odbywa się w Polsce, firma zatrudnia polskich pracowników i wspiera polskich dostawców. Ponadto to polskie przedsiębiorstwo doceniane jest na światowych rynkach, regularnie gości na targach w Mediolanie i Las Vegas, wykonuje również buty na specjalne zamówienia, dbając o zadowolenie swoich klientów.

Conhpol

 

Obuwie polskiej marki Conphol to połączenie wieloletniej, rodzinnej tradycji z rzetelnością, nowoczesnym designem i wysoką jakością wykonania. Jako polskie przedsiębiorstwo, Conhpol cieszy się zaufaniem wśród ludzi z całego świata. Z kolei zakupy w salonach Conphol elite są nie tylko przyjemnością, ale również wsparciem rodzimej marki i polskiej gospodarki. 

Conhpol

DARMOWA DOSTAWA

ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 400 ZŁ WYSYŁAMY ZUPEŁNIE ZA DARMO

SZYBKA WYSYŁKA

ZAMÓWIENIA WYSYŁAMY W CIĄGU 1-4 DNI

ZAKUPY BEZ RYZYKA

MASZ PRAWO DO 14 DNI NA ZWROT TOWARU

INFOLINIA 8-16 (PON-PT)

33 874 93 93 / +48 500 298 949
Ponieważ używasz przeglądarki Microsoft Internet Explorer 11, która nie jest już wspierana, strona nie będzie działać prawidłowo.
Zalecamy użycie przeglądarki Google Chrome, Mozilla Firefox lub wbudowanej przeglądarki Microsoft Edge.