TŁUSZCZ DO SKÓR CZARNY

DA0017-01

19,99 PLN
Z Conhpol Elite Club zyskujesz 1,00 PLN
Do darmowej dostawy brakuje Ci 400,00 PLN

Tłuszcz wnika głęboko w skórę i zmniejsza pochłanianie przez nią wody. Odżywia i zmiękcza skórę licową z tego powodu doskonale nadaje się do modeli zimowych, które wykonywane są z odrobinę grubszych skór niż półbuty.<->p>

Jak natłuszczać buty:<->p>

  1. Przed nałożeniem tłuszczu należy dokładnie odczyścić obuwia z brudu i kurzu.<->li>
  2. Tłuszcz nakładamy za pomocą gąbeczki dołączonej do produktu wcierając w skórę okrężnymi ruchami.<->li>
  3. Pozwalamy mu dokładnie przeschnąć<->li>
  4. Należy przepolerować obuwie szybkimi okrężnymi ruchami, polecamy szczotki typu Szczotka do polerowania->czyszczenia butów 16 cm<->a><->li> <->ol>

    W czasie użytkowania butów warto je pielęgnować raz w miesiącu (w okresie jesienno-zimowym) lub 2-4 razy na sezon (w okresie wiosenno-letnim).
    >Tłuszcz jest polecany przez profesjonalistów marki Conhpol.<->p>

Napisz własną recenzję
Piszesz opinię o:TŁUSZCZ DO SKÓR CZARNY

Proces zwrotu w sklepie internetowym Conhpol Elite jest bardzo prosty. Dla ułatwienia poniżej znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje:

Krótka instrukcja:

  • pamiętaj, że zwracane buty nie mogą nosić żadnych śladów użytkowania.
  • w czasie przymierzania, najlepiej stawać na miękkim podłożu, ostrożnie zakładając i zdejmując but, aby nie powstały żadne zagniecenia i załamania.

Towar kupiony na www.conhpolelite.pl możesz zwrócić do 14 dni od daty otrzymania przesyłki w terminie do 14 dni. Wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu dołączony do przesyłki i wyślesz go wraz z produktem na adres podany na paragonie.

Będziemy wdzięczni za informację zwrotną na temat naszego produktu i podanie powodu, dla którego decydujesz się na zwrot. Przemyślenia naszych klientów pozwalają nam się stale rozwijać i ulepszać nasze usługi, dlatego Twoja opinia jest dla nas na wagę złota.

Strona wykorzystuje pliki Cookies. OK, rozumiem | Więcej informacji
W magazynie